Колонки HOCO BS48 Artistics Sports Black
Код товару: 6931474762245
Тип пристрою Портативна колонка
Потужність 10 Вт
Bluetooth Так
Ємність акумулятора 1200 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна колонка |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність | 10 Вт |
| Bluetooth | Так |
| Підтримка MicroSD | Так |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Габарити | 184 x 80 x 80 мм |
| Вага | 488 г |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Додатково | Підтримка BT, FM, TF-карт, USB, різнокольорове підсвітка |
| Країна виробник | Китай |