Galaxy A07 — стиль, потужність і захист в одному пристрої
Смартфон товщиною всього 7,6 мм зручно лежить в руці і виглядає елегантно. Модель представлена в трьох кольорах — чорному, фіолетовому і зеленому, щоб ви могли вибрати той, що ближче до вашого стилю.

Занурення в контент з 6,7″ дисплеєм
Пориньте у світ яскравих кольорів і плавної анімації з 6,7-дюймовим безрамковим екраном, частота оновлення якого досягає 90 Гц. Стрімінг, перегляд стрічки та перегляд відео будуть максимально комфортними і без затримок.

Продуктивність без компромісів
Оснащений 6-нм процесором, Galaxy A07 миттєво реагує на ваші дії, підтримує плавний ігровий процес і легко справляється з багатозадачністю — будь то стримінг, ігри або робота в браузері.

Довгострокова підтримка
Очікуйте до 6 років оновлень ОС і системи безпеки — ваш смартфон залишатиметься сучасним і надійно захищеним ще багато років.

Захист IP54
Galaxy A07 захищений від пилу та бризок води, що робить його придатним для використання під час дощу або в запиленому середовищі.

50 МП для чітких і деталізованих фото
Основна камера з роздільною здатністю 50 МП створює насичені і чіткі знімки в будь-яких умовах. Вдосконалений процесор обробки зображення точно налаштовує експозицію, зберігаючи баланс світла і тіней.

Samsung Galaxy Experience

One UI 7 — простота і зручність
Інтуїтивний інтерфейс і розширені можливості One UI 7 роблять роботу зі смартфоном ще приємнішою.

Quick Share — миттєвий обмін файлами
Передавайте фото, відео та документи між пристроями Galaxy, а також на iOS і ПК без дротів.

Smart Switch — легкий перехід з iOS
Зберігайте свої фото, відео, контакти та програми при зміні смартфона. Дані можна переносити як по кабелю, так і бездротовим способом, включаючи через iCloud.
| Діагональ екрану | 6.71" |
| Роздільна здатність екрану | 1640x720 |
| Тип матриці | -TFT |
| Вбудована пам'ять | 128 Гб |
| Оперативна пам'ять | 4 Гб |
| Підтримка MicroSD | Так |
| Основна камера | 50 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 |
| Оптична стабілізація | Ні |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Частота Процесора | 2.2 ГГц |
| Відеоядро | Mali-G57 MC2 |
| Ємність акумулятора | 5 000 mAh |
| Швидке заряджання | 20 Вт |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| WiFi | Є |
| Частота роботи Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| NFC | Ні |
| Навігація | A-GPS, GPS |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Bluetooth | 5.3 |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Сканер обличчя, Сканер відбитку пальців |
| Інтерфейс підключення | Type-C |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Захист корпусу | IP54 |
| Габарити | 167.4 x 77.4 x 7.6 мм |
| Вага | 184 г |
| Комплектація | Смартфон, Керівництво, Гарантія |
| Країна виробник | Вєтнам |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Операційна система | Android |