Яскравий і плавний екран 6,7″ Super AMOLED
Великий 6,7-дюймовий дисплей Super AMOLED з частотою оновлення 90 Гц подарує насичені кольори, чіткі деталі і максимально комфортний перегляд. Кожна сцена на такому екрані виглядає живою і реалістичною.


Спілкування з Gemini в реальному часі
Задавайте питання і розмовляйте з Gemini Live так, як звикли спілкуватися в повсякденному житті. Використовуйте камеру, щоб ділитися моментами і отримувати рекомендації прямо на ходу.
Circle to Search: виділяй і знайди
Просто обведіть об’єкт або слово, що вас цікавить, на екрані — і Google миттєво видасть результати пошуку. Зручно, швидко і без зайвих дій.

Легкість і стиль
Тонкий корпус всього 7,5 мм з оновленим дизайном Key Island 2.0 і акуратним блоком камер підкреслює елегантність смартфона. Доступні варіанти в чорному, сірому і блакитному кольорах.

Потрійна камера для кожної сцени
Система камер Galaxy A17 включає: 50 МП ширококутний модуль, 5 МП ультраширокий і 2 МП макрооб’єктив. Знімайте панорами, деталізовані портрети або яскраві макрокадри з однаково високою якістю.

OIS: чіткість і яскравість навіть вночі
Оптична стабілізація допомагає знімати плавні відео та отримувати фотографії в 2,5 рази світліші при слабкому освітленні. Ваші кадри будуть чіткими навіть на концертах і нічних прогулянках.

Потужність для всього
Восьмиядерний процесор з тактовою частотою до 2,4 ГГц забезпечує швидку роботу додатків, потокового відео та ігор без затримок.


Підтримка на роки
Galaxy A17 отримує до 6 оновлень ОС і стільки ж років захисту безпеки — ваш пристрій залишається сучасним і надійним надовго.
OIS: чіткість і яскравість навіть вночі
Оптична стабілізація допомагає знімати плавні відео та отримувати фотографії в 2,5 рази світліші при слабкому освітленні. Ваші кадри будуть чіткими навіть на концертах і нічних прогулянках.

Samsung Galaxy Experiense

Новий One UI 7
Інтуїтивний і зрозумілий інтерфейс One UI 7 робить використання смартфона зручнішим і налаштовує його під ваші звички.

Quick Share
Обмінюйтеся файлами з пристроями Galaxy, ПК і навіть iOS за кілька дотиків. Швидко, зручно і без дротів.

Перехід з iOS
Завдяки Smart Switch ви легко перенесете фото, відео, контакти та додатки зі старого пристрою на новий Galaxy. Підтримується як дротова, так і бездротова передача.
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Роздільна здатність екрану | 2340 x 1080 |
| Тип матриці | -Super AMOLED |
| Вбудована пам'ять | 256 Гб |
| Оперативна пам'ять | 8 Гб |
| Підтримка MicroSD | MicroSD до 2 Тб |
| Основна камера | 50 Мп + 5 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Оптична стабілізація | Так |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Частота Процесора | 2.2 ГГц |
| Відеоядро | Mali-G57 MC2 |
| Ємність акумулятора | 5 000 mAh |
| Швидке заряджання | 25 Вт |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Слот для SIM-карт | SIM + Гібридний (SIM або Micro SD) |
| WiFi | Є |
| Частота роботи Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| NFC | Так |
| Навігація | A-GPS, GPS |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Bluetooth | 5,3 |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Сканер відбитку пальців |
| Матеріал корпуса | Пластик, Скло |
| Захист корпусу | IP54 |
| Габарити | 164.4 x 77.9 x 7.5 мм |
| Вага | 190 г |
| Комплектація | Смартфон, USB Type-C, Інструмент для виймання SIM-картки, Інструкція |
| Країна виробник | Вєтнам |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Операційна система | Android |