Правила придбання
Звертаємо Вашу увагу! 

На покупців нашого магазину поширюються всі права передбачені Законом України "Про захист прав споживача".

  •  Як зробити замовлення

Ви можете оформити замовлення двома способами.
а) за допомогою Інтернет - магазину (спосіб описаний нижче)
б) по тел.: (032) 261-03-07; 261-59-19, або моб. 063-833-16-16
Якщо Вам зручніше зробити замовлення по телефону можете пропустити все до пункту "Спосіб оплати".
Оформляючи замовлення Ви ще не купуєте товар! В разі сумніву Ви можете просто відмовитися від покупки.

  •  Виберіть товар

У нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість не лише ознайомитися з широким асортиментом, але ще і придбати те, що Вам сподобалося.
Знайти товар, що цікавить Вас, можна основними способами: Ви можете вибрати з каталога товару або Ви можете задати пошук по сайту по імені товару в розділі "Загальний пошук". Товари в каталозі мають детальний опис і технічні характеристики.


  •   Формування замовлення

Після того, як Ви вибрали товар, натискаєте кнопку "Купити", щоб перейти в розділ "Формування замовлення крок № 1". Уважно перевірте назву і вартість товару, і тільки після цього обов'язково заповніть поля, в яких вкажіть Ваше ім'я та номер контактного телефону, після цього натисніть клавішу "Продовжити".
У каталозі товарів нашого магазина Ви можете знайти товари, які не можна купити зараз, але можна замовити. Це такі товари, які в даний момент відсутні на складі, або у нас є можливість замовити і привезти їх спеціально для Вас.


  •   Оформлення замовлення

Після того, як Ви перейшли до пункту "формування замовлення крок №2" ще раз все перевірте і введіть захисний код, який Ви там побачите. Натисніть кнопку 'ВІДПРАВИТИ' для завершення замовлення.
Для того, щоб зробити покупку/замовлення в нашому інтернет-магазині, не потрібна попередня реєстрація, досить просто вказати контактні реквізити у момент підтвердження своєї покупки/заказа.
Будьте уважні при заповненні полів у формах оформлення замовлення! Обов'язково вкажіть телефон, за яким можна буде з Вами зв'язатись .
Як тільки ми отримаємо Ваше замовлення, з Вами зв'яжеться менеджер магазину і підтвердить наявність вибраних товарів на складі, а також домовиться з Вами про найбільш зручний для Вас час для отримання покупки.


  •   Спосіб оплати замовлення

Ми приймаємо готівкову оплату.
Розрахунок проводиться тільки у гривнях . Товар можна отримати у салоні "МобіМанія" на вулиці Словацького 3. 


  •   Комплект документів отримуваних при покупці

Після оплати продавець передає Вам повний пакет документів: товарний чек , інструкцію і гарантійний талон, що забезпечує фірмову гарантію на придбану техніку. Тут представлений список офіційних сервісних центрів виробників.
Будь-які Ваші питання та побажання по роботі нашого інтернет- магазину, будь ласка, направляйте у формі зворотного зв'язку.
Нам важлива Ваша думка!

догори