Sigma X-treme PQ38 Black
1відгук
Код товару: 4827798866016
Діагональ екрану 5.45"
Вбудована пам'ять 32 Гб
Оперативна пам'ять 4 Гб
Основна камера 13 Мп + 0.3 Мп
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 5.45" |
| Роздільна здатність екрану | 1440 х 720 |
| Тип матриці | -IPS |
| Вбудована пам'ять | 32 Гб |
| Оперативна пам'ять | 4 Гб |
| Підтримка MicroSD | до 512 Gb |
| Основна камера | 13 Мп + 0.3 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 |
| Оптична стабілізація | Ні |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio A22 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Частота Процесора | 2.0 GHz |
| Відеоядро | PowerVR GE8300 |
| Ємність акумулятора | 8 000 mAh |
| Швидке заряджання | 15 Вт |
| Стандарт зв'язку | GSM/LTE/3G |
| Слот для SIM-карт | 2 SIM |
| WiFi | Так |
| Частота роботи Wi-Fi | 802.11 a/b/g |
| NFC | Ні |
| Навігація | A-GPS, Glonass, GPS |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Bluetooth | 5.0 |
| FM-тюнер | Так |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Датчики | Акселерометр, Геомагнітний датчик, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик приближення, Компас |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C, Аудіо 3,5 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Захист корпусу | IP68 |
| Габарити | 156.2 x 76.8 x 18 мм |
| Вага | 298 г |
| Комплектація | Смартфон, Скрепка, Адаптер, Кабель Type-C ,Інструкція, Гарантійний Талон |
| Країна виробник | Вєтнам |
| Гарантія | 18 Місяців |
| Операційна система | Android 10 |

Брали в хлопців неодноразово. Дякуємо за розуміння, сервіс і знижку! Всім рекомендую і телефон і магазин.