Смартфон Xiaomi Redmi A5 4/128Gb Ocean Blue
Код товару: 6932554425241
Діагональ екрану 6.88"
Вбудована пам'ять 128 Гб
Оперативна пам'ять 4 Гб
Основна камера 32 Мп
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 6.88" |
| Роздільна здатність екрану | 1640x720 |
| Тип матриці | -IPS |
| Вбудована пам'ять | 128 Гб |
| Оперативна пам'ять | 4 Гб |
| Основна камера | 32 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Частота Процесора | 2 ГГц |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Слот для SIM-карт | 2 Sim |
| NFC | Ні |
| Габарити | 173.3 x 79.4 x 8.26 мм |
| Вага | 198 г |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 Місяців |