Смартфон Poco C85 8/256Gb Black
Код товару: 1163436
Діагональ екрану 6.9"
Вбудована пам'ять 8 Гб
Оперативна пам'ять 256 Гб
Основна камера 50 Мп
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Вбудована пам'ять | 8 Гб |
| Оперативна пам'ять | 256 Гб |
| Основна камера | 50 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Фронтальна камера | 8 Мп, f/2.0 |
| Процесор | MediaTek Helio G81-Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота Процесора | 2 ГГц |
| Відеоядро | Mali-G52 MP2 |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Швидке заряджання | 33 Вт |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| NFC | Так |
| Bluetooth | Так |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Захист корпусу | IP64 |
| Габарити | 100 x 58 x 39 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Операційна система | Android |