Колонки JBL GO Essential 2 Blue (JBLGOES2BLUEU)
Код товару: 1200130018596
Тип пристрою Портативна колонка
Потужність 3.1 Вт
Bluetooth 4.2
Ємність акумулятора 730 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна колонка |
| Формат акустики | 1.0 |
| Потужність | 3.1 Вт |
| Bluetooth | 4.2 |
| Роз'єми | Type-C |
| Підтримка MicroSD | Ні |
| Ємність акумулятора | 730 mAh |
| Матеріал корпуса | Комбіновані матеріали |
| Захист корпусу | IP67 |
| Габарити | 86.0 x 71.2 x 31.6 мм |
| Вага | 180 г |
| Гарантія | 12 Місяців |