Колонки HOCO BS47 Uno Sports Army Green
Код товару: 6931474756008
Тип пристрою Портативна
Потужність 5 Вт
Bluetooth 5.0
Ємність акумулятора 1200 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна |
| Формат акустики | 1.0 |
| Потужність | 5 Вт |
| Bluetooth | 5.0 |
| Підтримка MicroSD | Так |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Захист корпусу | IPХ5 |
| Габарити | 114 x 93 x 51 мм |
| Вага | 283 г |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Китай |