Колонки Hopestar P21 Army
Код товару: 151122155608
Тип пристрою Портативна
Потужність 10 Вт
Bluetooth Так
Ємність акумулятора 2400 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна |
| Потужність | 10 Вт |
| Bluetooth | Так |
| Ємність акумулятора | 2400 mAh |
| Габарити | 91x257x88 мм |
| Вага | 720 г |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Китай |