Колонки JBL Flip 6 Red (JBLFLIP6RED)
Код товару: 6925281992995
Тип пристрою Портативна
Потужність 30 Вт
Bluetooth 5.1
Ємність акумулятора 4800 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна |
| Потужність | 30 Вт |
| Bluetooth | 5.1 |
| Ємність акумулятора | 4800 mAh |
| Габарити | 178 x 68 x 72 мм |
| Вага | 550 г |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Вєтнам |