Мобільний телефон Sigma Comfort 50 CF212 Grace Red
Код товару: 4827798121825
Діагональ екрану 2.8"
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 2.8" |
| Процесор | MediaTek MTK6261D |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Ємність акумулятора | 1700 mAh |
| Bluetooth | Так |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Габарити | 143 x 58 x 13.6 мм |
| Вага | 110 г |
| Комплектація | Мобільний телефон, Акумулятор, Мережевий зарядний пристрій з литим нерозємним кабелем, Посібник користувача, Гарантійний талон |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Пропрієтарна |