Мобільний телефон Sigma X-style 351 LIDER Black
Код товару: 4827798121917
Діагональ екрану 3.5"
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 3.5" |
| Процесор | SC6531CA |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Ємність акумулятора | 3400 mAh |
| Слот для SIM-карт | 2 SIM, Micro-SIM, Nano-SIM |
| Підтримка MicroSD | до 32 Gb |
| Bluetooth | 3.0 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Захист корпусу | Немає |
| Габарити | 150 x 60 x 13 мм |
| Вага | 146 г |
| Комплектація | Мобільний телефон, Акумулятор 3400 мАч, Зарядний пристрій, USB-кабель, Навушники, Інструкція користувача, Гарантійний талон |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Вєтнам |