Мобільний телефон Sigma X-treme PR68 Black Red
Код товару: 4827798122129
Діагональ екрану 2.8"
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 2.8" |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Ємність акумулятора | 4 000 mAh |
| Вбудована пам'ять | 32 Мб |
| Слот для SIM-карт | 2 Mini-SIM |
| Підтримка MicroSD | до 32 Gb |
| Bluetooth | 3.0 |
| Матеріал корпуса | Пластик / Гума |
| Захист корпусу | IP68 |
| Габарити | 145 x 65 x 22 мм |
| Вага | 206 г |
| Комплектація | Телефон, Акумуляторна батарея, Викрутка для задньої кришки, Документація, Зарядний пристрій, Перехідник OTG |
| Гарантія | 18 Місяців |
| Країна виробник | Вєтнам |