Мобільний телефон Nokia 106 DS 2023 Charcoal
Код товару: 6438409085962
Діагональ екрану 1.8"
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 1.8" |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Оперативна пам'ять | 4 Мб |
| Вбудована пам'ять | 4 Мб |
| Слот для SIM-карт | 2SIM |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Габарити | 111,15 x 49,5 x 14,4 мм |
| Вага | 70,2 г |
| Комплектація | Телефон , Зарядний пристрій , Акумуляторна батарея , Інструкція , Гарантійний талон |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Пропрієтарна |