Мобільний телефон Nokia 106 DS 2023 Green
Код товару: 6438409085979
Діагональ екрану 1.77"
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 1.77" |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Оперативна пам'ять | 4 Мб |
| Вбудована пам'ять | 4 Мб |
| Bluetooth | Так |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Габарити | 115.07 х 49.4 х 14.45 мм |
| Вага | 79.4 г |
| Комплектація | Телефон, Зарядний пристрій, Акумуляторна батарея, Інструкція, Гарантійний талон |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Пропрієтарна |