Мобільний телефон Nokia 110 DS 2023 Charcoal
Код товару: 6438409086228
Діагональ екрану 1.8"
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 1.8" |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Оперативна пам'ять | 4 Мб |
| Вбудована пам'ять | 4 Мб |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Габарити | 49.4 x 115.1 x 14.5 мм |
| Вага | 80 г |
| Комплектація | Телефон, Зарядний пристрій, Акумуляторна батарея, Інструкція, Гарантійний талон |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Пропрієтарна |