Колонки JBL GO 4 Squad (JBLGO4SQUAD)
Код товару: 1200130009488
Тип пристрою Портативна колонка
Потужність 4.2 Вт
Bluetooth 5,3
Ємність акумулятора 850 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна колонка |
| Формат акустики | 1.0 |
| Потужність | 4.2 Вт |
| Bluetooth | 5,3 |
| Роз'єми | Type-C |
| Підтримка MicroSD | Ні |
| Ємність акумулятора | 850 mAh |
| Матеріал корпуса | Комбіновані матеріали |
| Захист корпусу | IP67 |
| Габарити | 94.3 x 75.7 x 42.2 мм |
| Вага | 192 г |
| Гарантія | 12 Місяців |