Колонки JBL Flip Essential 2 Black (JBLFLIPES2)
Код товару: 6925281928840
Тип пристрою Портативна
Потужність 20 Вт
Bluetooth Так
Ємність акумулятора 3250 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна |
| Потужність | 20 Вт |
| Bluetooth | Так |
| Ємність акумулятора | 3250 mAh |
| Габарити | 175 x 68 x 70 мм |
| Вага | 520 г |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Вєтнам |