Колонки JBL Clip 4 Blue (JBLCLIP4ECOBLU)
Код товару: 6925281967573
Тип пристрою Портативна колонка
Потужність 5 Вт
Bluetooth Так
Ємність акумулятора 500 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна колонка |
| Формат акустики | 1.0 |
| Потужність | 5 Вт |
| Bluetooth | Так |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Захист корпусу | IP67 |
| Габарити | 86.3 x 134.5 x 46 мм |
| Вага | 239 г |
| Комплектація | Акустична система, Кабель USB Type-C для зарядки, Керівництво користувача, Паспорт безпеки, Гарантійний талон |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Додатково | петля / карабін для перенесення |
| Країна виробник | Китай |