Колонки HOPESTAR P15 Max Army
Код товару: 2000001342381
Тип пристрою Портативна колонка
Потужність 10 Вт
Bluetooth Так
Ємність акумулятора 2400 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна колонка |
| Потужність | 10 Вт |
| Bluetooth | Так |
| Ємність акумулятора | 2400 mAh |
| Габарити | 210 x 80 x 74 мм |
| Вага | 2250 г |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Китай |