Колонки JBL Charge 5 Green (JBLCHARGE5GRN)
Код товару: 6925281982132
Тип пристрою Портативна
Потужність 40 Вт
Bluetooth Так
Ємність акумулятора 7500 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна |
| Потужність | 40 Вт |
| Bluetooth | Так |
| Ємність акумулятора | 7500 mAh |
| Габарити | 223 x 96,5 x 94 мм |
| Вага | 960 г |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Вєтнам |