Колонки HOCO HC1 Trendy Sound Sports Camouflage Green
Код товару: 6931474740212
Тип пристрою Портативна
Потужність 5 Вт
Bluetooth Так
Ємність акумулятора 1200 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна |
| Формат акустики | 1.0 |
| Потужність | 5 Вт |
| Bluetooth | Так |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Габарити | 142 x 85 x 85мм |
| Вага | 380 г |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Вєтнам |