Смартфон Samsung A576B Galaxy A57 5G 8/128Gb Awesome Navy
Код товару: 8806099028299
Діагональ екрану 6.7"
Вбудована пам'ять 128 Гб
Оперативна пам'ять 8 Гб
Основна камера 50 Мп + 12 Мп + 5 Мп
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Тип матриці | -Super AMOLED |
| Вбудована пам'ять | 128 Гб |
| Оперативна пам'ять | 8 Гб |
| Основна камера | 50 Мп + 12 Мп + 5 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Процесор | Terra Exynos 1680 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Частота Процесора | 2.9 ГГц |
| Ємність акумулятора | 5 000 mAh |
| Швидке заряджання | 45 Вт |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE), 5G |
| Слот для SIM-карт | 2 Sim |
| WiFi | Так |
| Частота роботи Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| NFC | Так |
| Навігація | A-GPS, GPS |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Bluetooth | 5.4 |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик наближення, Компас, Сканер обличчя, Сканер відбитку пальців під екраном |
| Інтерфейс підключення | Type-C |
| Матеріал корпуса | Метал та Скло |
| Захист корпусу | IP68 |
| Габарити | 161.5 x 76.8 x 6.9 мм |
| Вага | 179 г |
| Комплектація | Смартфон, Керівництво, Гарантія |
| Країна виробник | Вєтнам |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Операційна система | Android |