Смартфон Poco F7 Ultra 5G 16/512GB Yellow
Код товару: 1135350
Діагональ екрану 6.67"
Вбудована пам'ять 512 Гб
Оперативна пам'ять 16 Гб
Основна камера 50 Мп + 50 Мп + 32 Мп
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Роздільна здатність екрану | 3200x1400 |
| Тип матриці | -AMOLED |
| Вбудована пам'ять | 512 Гб |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Основна камера | 50 Мп + 50 Мп + 32 Мп |
| Діафрагма | f/1.6 + f/2.0 + f/2.2 |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота Процесора | 4.32 ГГц |
| Ємність акумулятора | 5300 mAh |
| Швидке заряджання | 120 Вт |
| NFC | Так |
| Bluetooth | Так |
| Матеріал корпуса | Алюміній та скло |
| Захист корпусу | IP68 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Операційна система | Android 15 |