Опис
Характеристики
відгуки
Огляд Смартфон Samsung S931B Galaxy S25 12/512Gb Icyblue
| Діагональ екрану | 6.2" |
| Роздільна здатність екрану | 3120 x 1440 |
| Тип матриці | -Dynamic AMOLED |
| Вбудована пам'ять | 512 Гб |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Основна камера | 50 Мп + 10 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.8, 1/1.56", OIS, AF |
| Оптична стабілізація | Так |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Ellite For Galaxy |
| Ємність акумулятора | 4 000 mAh |
| Швидке заряджання | 45 Вт |
| Слот для SIM-карт | 2 |
| WiFi | Так |
| NFC | Так |
| Бездротове заряджання | Так |
| Bluetooth | 5.4 |
| Матеріал корпуса | Титан |
| Захист корпусу | IP68 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Операційна система | Android 14 |















