Фітнес браслет Xiaomi Smart Band 10 Midnight Black (BHR07PYGL)
Код товару: 6932554419707
Тип матриці -AMOLED
Матеріал дисплея Загартоване скло
Діагональ екрану 1.72"
Характеристики
відгуки
| Тип матриці | -AMOLED |
| Матеріал дисплея | Загартоване скло |
| Діагональ екрану | 1.72" |
| Сумісність | Xiaomi |
| Bluetooth | 5.4 |
| Датчики | Акселерометр, Пульсометр, Крокомір |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятора | 233 mAh |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Габарити | 46.57 x 22.54 x 10.95 мм |
| Гарантія | 12 Місяців |