Смарт годинники Blackview R60 Black
Код товару: 6931548318699
Тип матриці -AMOLED
Діагональ екрану 1.96"
Роздільна здатність екрану 410 x 502
Характеристики
відгуки
| Тип матриці | -AMOLED |
| Матеріал дисплея | Скло |
| Діагональ екрану | 1.96" |
| Роздільна здатність екрану | 410 x 502 |
| Вбудована пам'ять | 128 Мб |
| Оперативна пам'ять | 128 Мб |
| Сумісність | Blackview |
| Bluetooth | 5,3 |
| NFC | Ні |
| Датчики | Гіроскоп , Крокомір , Пульсометр , Акселерометр |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Захист корпусу | IP68 |
| Габарити | 47,5 х 39,09 х 11,9 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 Місяців |