Смартфон Xiaomi Redmi Note 14S 8/256Gb Ocean Blue
Код товару: 1135339
Діагональ екрану 6.67"
Вбудована пам'ять 256 Гб
Оперативна пам'ять 8 Гб
Основна камера 200 Мп + 8 Мп + 2 Мп
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Тип матриці | -AMOLED |
| Вбудована пам'ять | 256 Гб |
| Оперативна пам'ять | 8 Гб |
| Підтримка MicroSD | Так |
| Основна камера | 200 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Оптична стабілізація | Так |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G99 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота Процесора | 2.2 ГГц |
| Ємність акумулятора | 5 000 mAh |
| Швидке заряджання | 67 Вт |
| Стандарт зв'язку | (LTE) |
| NFC | Так |
| Bluetooth | Так |
| Захист корпусу | IP64 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Операційна система | Android |