Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro 8/256Gb Aurora Purple
Код товару: 6932554407124
Діагональ екрану 6.67"
Вбудована пам'ять 256 Гб
Оперативна пам'ять 8 Гб
Основна камера 20 Мп + 8 Мп + 2 Мп
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Роздільна здатність екрану | 2400 x 1080 |
| Тип матриці | -AMOLED |
| Вбудована пам'ять | 256 Гб |
| Оперативна пам'ять | 8 Гб |
| Підтримка MicroSD | до 1 TB |
| Основна камера | 20 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.65 + f/2.2 + f/2.4 |
| Оптична стабілізація | Так |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Частота Процесора | 2.2 ГГц |
| Відеоядро | Mali-G57 MC2 |
| Ємність акумулятора | 5 500 mAh |
| Швидке заряджання | 45 Вт |
| Слот для SIM-карт | SIM + Гібридний (SIM або Micro SD) |
| WiFi | Є |
| NFC | Так |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Bluetooth | Так |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Сканер обличчя, Сканер відбитку пальців під екраном |
| Інтерфейс підключення | Type-C |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Захист корпусу | IP64 |
| Габарити | 162.16 x 74.92 x 8.24 мм |
| Вага | 180 г |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB, Чохол, Інструмент для виймання SIM-картки, Керівництво |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Операційна система | Android |