Смартфон Realme C75 8/128Gb Storm Black
Код товару: 6941764449770
Діагональ екрану 6.72"
Вбудована пам'ять 128 Гб
Оперативна пам'ять 8 Гб
Основна камера 50 Мп
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 6.72" |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Тип матриці | -TFT |
| Вбудована пам'ять | 128 Гб |
| Оперативна пам'ять | 8 Гб |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Процесор | Mediatek Helio G92 Max |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота Процесора | 2 ГГц |
| Відеоядро | Mali-G52 MC2 |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Швидке заряджання | 45 Вт |
| NFC | Так |
| Гарантія | 12 Місяців |
