Смартфон Motorola G24 4/128Gb Ice Green
Код товару: 840023258916
Діагональ екрану 6.56"
Вбудована пам'ять 128 Гб
Оперативна пам'ять 4 Гб
Основна камера 50 Мп + 2 Мп
Опис
Характеристики
відгуки
Смартфон Motorola G24 4/128Gb
| Діагональ екрану | 6.56" |
| Роздільна здатність екрану | 1612 х 720 |
| Тип матриці | -IPS |
| Вбудована пам'ять | 128 Гб |
| Оперативна пам'ять | 4 Гб |
| Підтримка MicroSD | Так |
| Основна камера | 50 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 |
| Оптична стабілізація | Ні |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Кількість ядер | |
| Частота Процесора | 2 х 2.0 ГГц + 6 x 1.7 ГГц |
| Відеоядро | Mali-G52 MP2 |
| Ємність акумулятора | 5 000 mAh |
| Швидке заряджання | 15 Вт |
| Слот для SIM-карт | 2 Sim |
| WiFi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| NFC | Так |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Bluetooth | 5.3 |
| Сканер відбитків пальців | 2G (EDGE), 3G (WCDMA/UMTS ), 4G (LTE) |
| Датчики | Акселерометр Датчик освітлення Датчик наближення Сканер відбитку пальців |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Захист корпусу | IP52 |
| Габарити | 163.49 x 74.53 x 7.99 мм |
| Вага | 181 г |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Операційна система | Android 14 |












