Колонки Hopestar P65 Led Black
Код товару: 2000001463604
Тип пристрою Портативна колонка
Потужність 20 Вт
Bluetooth Так
Ємність акумулятора 10000mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна колонка |
| Формат акустики | 1.0 |
| Потужність | 20 Вт |
| Bluetooth | Так |
| Роз'єми | mini Jack 3.5 mm |
| Ємність акумулятора | 10000mAh |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Габарити | 186 х 107 х 106 мм |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Китай |