Зовнішні батареї Proove 10000mAh 20W Vibe Energy Magnetic Purple
Код товару: 6901117421211
Ємність акумулятора 10000mAh
Потужність 20 Вт
Швидке заряджання 20 Вт
Характеристики
відгуки
| Ємність акумулятора | 10000mAh |
| Роз'єм зарядного пристрою | Type-C |
| Потужність | 20 Вт |
| Роз'єми | 2 USB + 1 Type-C |
| Швидке заряджання | 20 Вт |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, Кабель USB-A - USB Type-C Інструкція |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Китай |