Зовнішні батареї Hoco 120000mAh 22.5W DB120 Black
Код товару: 6942007633918
Ємність акумулятора 120 000 mAh
Потужність 22.5 Вт
Швидке заряджання 22.5 Вт
Характеристики
відгуки
| Ємність акумулятора | 120 000 mAh |
| Потужність | 22.5 Вт |
| Роз'єми | Micro–USB, Lightning, 1 x USB Type C, 4 x USB |
| Швидке заряджання | 22.5 Вт |
| Габарити | 177.6 x 123.4 x 91 мм |
| Вага | 2390 г |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Додатково | Вбудований кабель: USB Type-A / USB Type-C / Lightning / microUSB |