Чохли для телефонів

Art Case Samsung A107 A10s Pink
199 грн.169 грн.
Art Case Samsung M10 Blue
199 грн.169 грн.
Art Case Xiaomi Redmi Note 8 Blue
199 грн.169 грн.

Чохли для телефонів – одні із найпопулярніших та найнеобхідніших мобільних аксесуарів. Саме їх у першу чергу купують власники нових мобільних телефонів для захисту від різних пошкоджень свого гаджета. Окрім захисної функції, часто чохли для мобільних телефонів є ще й неабиякою прикрасою, яка допоможе зробити Ваш смартфон яскравішим та допоможе проявити свій особистий стиль та смак.

Головним критерієм при виборі чохла на телефон є врахування відповідності розміру та особливостей корпусу телефону. Для того, щоб мобільний телефон на 100% співпадав із аксесуаром, обирати рекомендують серед лінійки мобільних аксесуарів однойменного виробника. Так, більшість брендів, випускаючи новий телефон, одночасно із ним створюють і лінійку оригінальних мобільних аксесуарів, серед яких знайдеться усе для Вашого гаджету.

Найпопулярнішими сьогодні вважаються силіконові чохли на телефон, які не важко підібрати та які чудово захистять смартфон від ударів, вологи та висковзування із рук. Їх можна зустріти як і у лаконічному дизайні – найчастіше прозорі або тоновані у певний відтінок, так і у більш фантазійному, наприклад, із блискітками чи зображеннями – такі найчастіше купують жінки.

По формі чохли для мобільних телефонів також можуть значно відрізнятись – це можуть бути чохли-книжки, панелі, бампери, із можливістю почепити на ремінь і т.д.

Різновиди чохлів для телефонів

У каталозі інтернет-магазину МобіМанія Ви зможете обрати аксесуар для телефону за такими критеріями:

  • за брендом – Samsung, Apple, Xiaomi, Huawei та інші;
  • за матеріалом – силіконові, пластикові, шкіряні, нейлонові і т.д.;
  • за відповідності саме до Вашої моделі;
  • за формою – бампери, панелі, книжки, на ремінь і т.д..

Як купити чохол для телефону у МобіМанії

Для того, щоб купити чохол на телефон, оберіть у каталозі потрібну модель у відповідності до назви моделі – такий товар ідеально підійде саме до Вашого смартфону. Додайте обраний товар у кошик, внесіть необхідні дані для оформлення заявки та надішліть замовлення.

Доставка можлива у будь-яку точку України – ми співпрацюємо із найпоширенішими кур’єрськими службами. Детальніше про доставку та оплату можна дізнатись на сторінках сайту або за телефоном гарячої лінії.

догори