Сенсорні телефони

Сенсорні телефони – це сучасні мобільні телефони, керування якими здійснюється завдяки дотику пальців. Вся інформація та зображення чутливі до натискань у будь-якій точці екрану.

Крім набору номера для дзвінка чи вибору пункту меню, сенсорні телефони дозволяють здійснювати прокрутку відображення, дозволяють збільшити чи зменшити зображення за допомогою рухів двох пальців. Поява таких мобільних телефонів на ринку в одну мить отримала мільйони шанувальників, а попит на такі моделі миттєво зріс.

Як правило, сенсорні мобільні телефони володіють досить великим екраном, який є значно більшим, ніж у класичних кнопочних телефонів – екраном є майже уся передня поверхня телефону. Він, у свою чергу, володіє чудовою якістю зображення, яка передає мільйони кольорів. Це дало можливість значно розширити функції сенсорних телефонів у порівнянні із моделями на кнопках – стала можливою робота із будь-яким графічним та медіаконтентом.

Сьогодні сенсорні телефони часто не поступаються за своїми можливостями та мультизадачністю навіть комп’ютерам, переважно їх називають смартфонами. Та початок новій ері телефонів поклало саме виникнення чутливого до дотику сенсорного екрану, до якого потім додавались покращені технічні характеристики, що дозволило зробити мобільні телефони персональними кишеньковими комп’ютерами.

Різновиди сенсорних телефонів

У каталозі інтернет-магазину МобіМанія кожен зможе підібрати варіант сенсорного мобільного телефону під свої потреби:

  • із операційною системою Windows чи Android;
  • із можливістю підтримки 2 та більше сім-карт;
  • із різною діагоналлю екрану;
  • недорогі моделі з основним функціоналом за низькою ціною;
  • із камерою, яка здатна робити знімки не гірше за професійний цифровий фотоапарат;
  • від провідних виробників – Samsung, Lenovo, Nokia, Xiomi та інші.

Як купити сенсорний телефон у МобіМанії

Для того, щоб купити сенсорний телефон, оберіть необхідну модель у каталозі магазину. Можливість відфільтрувати товари за різними показниками дозволить знайти необхідне швидко та без зусиль.

Додайте обраний товар у кошик та вкажіть зручний Вам варіант оплати та доставки, детальніше з умовами яких можна ознайомитись на сторінках сайту або за номером гарячої лінії.

Доставка здійснюється по території усієї України, у Львові вона є безкоштовною.

догори