Xiaomi Ninebot Mini

White
Код товару: 9001000004
11 599 грн.
10 999 грн.

Замовити в один клік

Обмін або повернення товару протягом 14 днів
Характеристики
Тип Гіроскутер
Максимальна нагрузка до 85 кг
Максимальна швидкість 15 км/г
Розмір колес 10''
Ландшафт Асфальт, грунтова дорога
Керування зі смартфона +
Всі характеристики

Життя сповнене розваг, тому ми на повну повинні брати все, що вона нам підносить! Спів птахів у парку, ранковий вітерець віє вам в обличчя ... .не відмовляйтеся від цього. Дозвольте Ninebot Mini Scooter стати вашими «крилами», не захищайте себе від маси задоволення. Станьте на Scooter і відразу ж відчуєте магію нових технологій, він автоматично допоможе вам зберігати рівновагу, і як тільки відчує нахил вашого тіла в сторону, Ninebot відразу ж почне рух. Покращені характеристики, передова технологія керування, безліч різних датчиків і високопродуктивний процесор - все це робить управління Ninebot Mi Scooter легким і зручним, а запас його ходу досягає 22 км. Швидкість, легкість в керуванні, тому ви з нетерпінням будете чекати на можливість знову відчути незабутні відчуття та емоції разом з Ninebot Mini Scooter.

- 3 хвилини, щоб навчитися їздити
- 4 рівня швидкості
- 15 градусів - кут підйому (плавне подолання вад на дорозі)
- 22 км - дальність поїздки на одній зарядці
- самоіндукція
- LED підсвічування

 

Неймовірним є те, що Ninebot Mini Scooter вагою всього в 12,8кг має такі потужні характеристики і може розвивати швидкість до 16 км / год. При цьому він не тільки має 4 рівня швидкості, але і забезпечує плавний хід nf стабільнe рівновагe, а також може легко долати різні перешкоди на шляху під кутом 15 градусів.
Ninebot Mini Scooter це потужний, надійний та стабільний Сегвей, який оснащений двома електродвигунами прямого приводу з потужністю 700Вт, а його максимальна миттєва потужність досягає 2000Вт, що можна прирівняти до потужності електроциклів. Варто також відзначити, що перевагами Ninebot Mini Scooter є його безшумна робота та невибагливість в обслуговуванні. Зовнішній лаконічний дизайн і його внутрішня потужність приведуть вас у захват.

- Два електродвигуна прямого приводу
- Номінальна потужність кожного 700Вт
- 16км / год відповідна швидкість
- Максимальний крутний момент 70Нм

 

Не варто задовольнятися тільки їздою по рівній поверхні, випробуйте Сегвей на шляху з перешкодами. Але візьміть до уваги, що нерівності на поверхні також впливають на ваше рівновагу і безпеку при їзді на Сегвей. Тому інженери посилено попрацювали над проектуванням Ninebot Mini Scooter, в результаті чого він може автоматично розпізнавати перешкоди і особливості покриття на дорозі, і згідно з цими даними здійснювати регулювання миттєвої потужності двигунів.
При незначних дорожніх перешкодах, електродвигуни можуть збільшувати потужність, таким чином, забезпечуючи стабільність і надійність ходу. Висота кліренсу Ninebot Mini Scooter 9см, в поєднанні з підставкою для ніг яка поглинає вібрацію, значно знижують рівень тряски при їзді на Сегвей. Важливо відзначити, що Ninebot Mi Scooter володіє пилонепроникними та вологонепроникними властивостями зі ступенем захисту IP54, тому навіть під час дощу, не позбавляйте себе цього задоволення. Ніяких перешкод для Ninebot Mini Scooter.

- Дощ / волога земля
- гравій
- нерівна дорога
- невеликі перешкоди
- кахель

 

Для забезпечення своєї безпеки обов'язково надягайте захисне спорядження та вирушайте в дорогу за новими емоціями і враженнями!

 

Тип Гіроскутер
Максимальна нагрузка до 85 кг
Максимальна швидкість 15 км/г
Розмір колес 10''
Ландшафт Асфальт, грунтова дорога
Керування зі смартфона +
Дальність ходу 10-20 км
Батарея 2100 Вт, приблизний час зарядки 4 години
Додаткові можливості Автоматична діагностика несправностей через додаток на смартфоні, дистанційне керування, персональні налаштування.
Вага 12,8 кг
Гарантія 12 місяців. Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Залишити відгук

догори