Смартфон HMD PULSE+ 6/128 Gb Glacier Green
Код товару: 6438409092939
Діагональ екрану 6.56"
Вбудована пам'ять 128 Гб
Оперативна пам'ять 4 Гб
Основна камера 50 Мп
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 6.56" |
| Роздільна здатність екрану | 1612 х 720 |
| Тип матриці | -IPS |
| Вбудована пам'ять | 128 Гб |
| Оперативна пам'ять | 4 Гб |
| Підтримка MicroSD | до 1 TB |
| Основна камера | 50 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Оптична стабілізація | Ні |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 |
| Ємність акумулятора | 5 000 mAh |
| Швидке заряджання | Так |
| Слот для SIM-карт | 2 MiniSIM |
| WiFi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| NFC | Так |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Bluetooth | 5.3 |
| Сканер відбитків пальців | 3G, 2G, 4G (LTE), 5G |
| Датчики | Акселерометр Датчик освітлення Датчик наближення Сканер відбитку пальців |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Габарити | Ширина 75 мм Висота 163.19 мм Товщина 8.5 мм |
| Комплектація | Кабель USB , Смартфон , Інструкція , Гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Операційна система | Android 14 |
