Колонки HOCO HC10 Sonar Sports Army Green
Код товару: 6931474760326
Тип пристрою Портативна
Потужність 5 Вт
Bluetooth Так
Ємність акумулятора 1200 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна |
| Формат акустики | 1.0 |
| Потужність | 5 Вт |
| Bluetooth | Так |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Габарити | 180 x 90 x 90 мм |
| Вага | 570 г |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Країна виробник | Вєтнам |