Колонка HOCO HC7 Black
Код товару: 6931474749741
Тип пристрою Портативна
Потужність 10 Вт
Bluetooth 5.0
Ємність акумулятора 2400 mAh
Характеристики
відгуки
| Тип пристрою | Портативна |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність | 10 Вт |
| Bluetooth | 5.0 |
| Роз'єми | Mini-Jack 3.5 мм (Aux in), USB |
| Підтримка MicroSD | Так |
| Ємність акумулятора | 2400 mAh |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Габарити | 180 x 75 x 75 мм. |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Додатково | Підтримка Bluetooth, FM, TF-карти, USB-накопичувача, AUX та інших режимів |
| Країна виробник | Китай |