Смартфон Realme C67 8/256Gb Black Rock
Код товару: 6941764423008
Діагональ екрану 6.72"
Вбудована пам'ять 256 Гб
Оперативна пам'ять 8 Гб
Основна камера 108 Мп + 2 Мп
Опис
Характеристики
відгуки
| Діагональ екрану | 6.72" |
| Роздільна здатність екрану | 2400 x 1080 |
| Тип матриці | -IPS |
| Вбудована пам'ять | 256 Гб |
| Оперативна пам'ять | 8 Гб |
| Підтримка MicroSD | Так |
| Основна камера | 108 Мп + 2 Мп |
| Оптична стабілізація | Ні |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Ємність акумулятора | 5 000 mAh |
| Швидке заряджання | Так |
| Слот для SIM-карт | 2 Sim |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| NFC | Так |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Bluetooth | 5.3 |
| Сканер відбитків пальців | 2G, 3G, 4G (LTE) |
| Датчики | Акселерометр Датчик освітлення Датчик наближення Сканер відбитку пальців |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Захист корпусу | IP55 |
| Габарити | 164.6 x 75.4 x 7.59 мм |
| Вага | 189.5 г |
| Комплектація | Смартфон |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Операційна система | Android 14 |
