Смартфон Infinix Infinix Hot 40i 4/128Gb Palm Blue
Код товару: 4894947012808
Діагональ екрану 6.56"
Вбудована пам'ять 128 Гб
Оперативна пам'ять 4 Гб
Основна камера 50 Мп + 0.3 Мп
Опис
Характеристики
відгуки
Infinix HOT 40I
| Діагональ екрану | 6.56" |
| Роздільна здатність екрану | 1612 х 720 |
| Тип матриці | -IPS |
| Вбудована пам'ять | 128 Гб |
| Оперативна пам'ять | 4 Гб |
| Підтримка MicroSD | Так |
| Основна камера | 50 Мп + 0.3 Мп |
| Діафрагма | f/1.6 |
| Оптична стабілізація | Ні |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота Процесора | 1.6 ГГц |
| Відеоядро | Mali-G57 MP1 |
| Ємність акумулятора | 5 000 mAh |
| Швидке заряджання | Так |
| Слот для SIM-карт | 2 Sim |
| WiFi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| NFC | Так |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Bluetooth | 5.3 |
| Сканер відбитків пальців | 2G (EDGE), 3G (WCDMA/UMTS ), 4G (LTE) |
| Датчики | Акселерометр Датчик освітлення Датчик наближення Сканер відбитку пальців |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Захист корпусу | IP52 |
| Габарити | 163.59 х 75.59 х 8.3 мм |
| Вага | 190 г |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Операційна система | Android |








