Захисне Скло

Захисне скло для телефону – один із найзатребуваніших мобільних аксесуарів, який допоможе значно подовжити термін служби гаджету та вбереже його екран від пошкоджень.

Багато користувачів смартфонів неодноразово зіштовхувались із прикрою ситуацією, коли новенький мобільний телефон падав, після чого по його екрану розповзались безліч тріщин. Звісно, пошкоджений екран можна замінити, та ніхто не дасть 100% гарантії, що пристрій буде працювати як і раніше. Краще подбати про цілісність свого смартфону заздалегідь та встановити на нього захисне скло.

Захисне скло для телефону надійно вбереже екран від ударів, вологи та подряпин. Та навіть якщо Ви пошкодити захисний шар, його завжди можна буде замінити на новий, що значно дешевше, аніж міняти екран смартфону.При виборі захисного скла для телефону головне підібрати захист у відповідності до марки та моделі гаджету. Це нескладно, адже провідні бренди-виробники турбуються про наявність на полицях магазинів мобільних аксесуарів до їхніх товарів.

Різновиди захисного скла

У каталозі інтернет-магазину можна підібрати захисне скло та плівку до будь-якого телефону. Захист можна обрати за такими критеріями:

  • покриття – глянцеве, матове, надміцне протиударне;
  • бренд та його моделі – Samsung, Xiaomi, Huawei, Nokia, Apple та інші;
  • та ціною – від недорогих до дорожчих та надійніших.

Навіть якщо Ви акуратно користуєтесь смартфоном, краще застрахуватись від випадковостей та встановити захисне скло на телефон, яке допоможе значно подовжити термін служби пристрою.

Як купити захисне скло для телефону у МобіМанії

Для того, щоб купити захисне скло для мобільного телефону, оберіть у каталозі мобільних аксесуарів потрібний розділ та відсортуйте у лівій колонці сторінки товари за необхідними критеріями. Зручна фільтрація дасть змогу швидко та легко знайти необхідне. Далі додайте обраний товар у кошик та перейдіть до подальшого оформлення замовлення. Внесіть дані стосовно оплати та доставки, відішліть заявку.

Доставка можлива в будь-яке місто України, з її умовами Ви можете ознайомитись на сторінках сайту.

догори