Чохол для телефону Samsung Galaxy Ace 3 S7272

(EF-FS727BBEGWW) Blue
Код товару: 3007000061
259 грн.
Характеристики
Матеріал Шкірзамінник
Опис
Штучна шкіра (шкірозамінник)
Пластик
Штучна шкіра (шкірозамінник)
Пластик
Всі характеристики
Чохол Samsung EF-FS727BBEGWW S7272 Blue - один з найцікавіших захисний продуктів для Galaxy Ace 3 . 
При першому погляді на цей виріб може здатися , що чохол складається з двох частин , хоч насправді є єдиним цілим. Нижня ланка виконано з полікарбонату і встановлюється на смартфон замість його задньої кришки. Серцевиною верхнього служить протиударний пластик , який із зовнішнього боку обтягнутий приємним на дотик шкірзамінником , а на внутрішній має м'яке оксамитове покриття . 
Чохол -книжка Samsung EF - FS727BBEGWW S7272 Blue для Samsung Galaxy Ace 3 ( S7272 ) буде невідчутна на пристрої і практично не вплине на його показники розмірів - ваш смартфон , як і раніше , буде легко поміщатися в кишеню ваших штанів або куртки. Встановлюючись на пристрій , аксесуар залишає відкритими всі його кнопки і порти , що позитивно позначається на зручності роботи з гаджетом . Окремої уваги заслуговує надається продуктом можливість ведення телефонних розмов при опущеній Flip- кришці. 
Завдяки такій можливості користувачеві смартфона вдасться уникнути скупчень шкірного жиру на екрані девайса , що з'являється в процесі тривалих телефонних розмов. Чохол відмінно захищає пристрій від пилу , бруду і бризок , а також мінімізує ймовірність появи сколів і подряпин на ньому. Разом з таким захисним аксесуаром ваш смартфон прослужить вам вірою і правдою не один рік , зберігши при цьому свій охайний зовнішній вигляд.
Матеріал Шкірзамінник
Опис
Штучна шкіра (шкірозамінник)
Пластик
Штучна шкіра (шкірозамінник)
Пластик
Залишити відгук

догори