Протиударні телефони

Протиударні телефони – це міцні та захищені від зовнішнього впливу смартфони чи телефони. Вони стійкі до ударів та часто є водонепроникними.

Практично кожен користувач телефонів уже стикався із прикрістю, коли красивий та новий смартфон падав, а на його екрані виникали тріщини. Інколи такі дефекти можна було виправити, та все ж, це не могло гарантувати подальшу справність роботи пристрою.

Ситуацій, коли мобільний телефон може постраждати внаслідок необережного користування чи випадковості, може бути безліч: висковзування із рук, випадання з кишені, потрапляння під зливу чи дитячі ігри. Від таких несподіваних обставин не застрахований ніхто, та телефон все ж може бути захищеним – сьогодні можна купити спеціальні протиударні телефони, які практично нічого не бояться.

Моделі у спеціальних серіях захищених телефонів облаштовані надміцними корпусом та екраном, тому їм не страшні жодні випробування. При цьому, такими спеціальними моделями можуть бути як кнопочні, так і сенсорні телефони-смартфони. Купити протиударний телефон особливо необхідно тим людям, котрі багато подорожують чи ведуть активний спосіб життя.

Різновиди захищених телефонів

У каталозі інтернет-магазину МобіМанія Ви можете обрати різноманітні противоударні та водонепроникні телефони:

  • кнопочні; сенсорні;
  • смартфони;
  • на 1 чи 2 сім-карти;
  • Самсунг, Сігма чи інші бренди.

Ціни на захищені телефони є недорогими, особливо, якщо на них діють акційні пропозиції.

Як купити протиударний телефон у МобіМанії

Для того, щоб купити захищений телефон чи смартфон, оберіть спеціальний розділ у каталозі та підберіть потрібний товар. Здійснити швидкий пошук потрібного Вам телефону допоможе зручна фільтрація по характеристиках.

Додайте обраний товар у кошик, заповніть дані стосовно оплати та доставки, відправте заявку. Про доставку та оплату можна дізнатись більше на відповідній сторінці сайту. Здійснити замовлення можуть жителі будь-якого куточку України, адже ми співпрацюємо з поширеними поштовими службами. По Львову доставка є безкоштовною.

Встигніть придбати міцний та захищений смартфон по невисокій ціні!

догори