Карта пам'яті GoodRam microSDHC 64GB class 10 + adapter

Код товару: 3006000173
699 грн.
Немає на складі
Характеристики
Стандарт карти пам'яті MicroSD
Об'єм карти пам'яті 64 ГБ
Клас Class 10
Особливості SD адаптер в комплекті
Гарантія 6 місяців
Всі характеристики
Стандарт карти пам'яті MicroSD
Об'єм карти пам'яті 64 ГБ
Клас Class 10
Особливості SD адаптер в комплекті
Гарантія 6 місяців
Залишити відгук
 • 04-05-2016 23:17
  Назар:
  Загальні враження:Радий повідомити що, МобіМанія замінила погано працюючу карту на нову, Безкоштовно!
  День, після написаного мною (те що зверху), магазин зв'язався зі мною і запропонував відвідати відділення для вирішення даного питання. Я прибув наступного дня, і без зайвої мороки/важкого "допиту" вручили нову карту, на таке я не очікував тож, я був приємно вражений (ото дурник, треба було раніше звернутись).
  Оце так сервіс... сервіс магазину на висоті! Рекомендую!

  п.с. А то, якось в магазині, з логотипом лисички, повелися зі мною геть по іншому.
 • 27-04-2016 0:24
  Назар:
  Загальні враження:В кінці листопада 2014, я замовив на сайті: тел lumia 730 та картку пам'яті kingston 64gb. Того ж дня, під вечір (мешкаю не у Львові) прийшов у магазин, щоб забрати товар, але картки пам'яті, яку замовив, не було в наявності, продавець запевнив що є гарний, нічим не гірший аналог фірми goodram, і я погодився; продавець на прохання увім тел і став заповнювати папірці, все склав у коробочку і вручив мені, я як задоволений клієнт відправився з товаром до дому. Карточку заправив у тел, і все працювало добре.. а через півтора місяці, тел видав ~ на карті виникли проблеми, і запропонував виправити, я натиснув ок (в перше з таким зіткнувся), тиждень після цього, файли на карті почали руйнуватись, зазнали пошкоджень. Поліз я до папірців (гарантія/сервіс), і виявилось що, на карту немає нічого лише на телефон. Біди з картою тривали до серпня місяця, тел працював погано, програми не запускались, вилітали ті що розміщені на карті, або програми які мали доступ до неї. Кинув я її до шухляди, замість неї взяв стару kingston 8gb якій було близько 6 років (куплена у мобіманії). З карткою kingston, тел працює добре, жодних збоїв від серпня місяця не було, і я вже оновився до win10m. Прибирався, і натрапив на goodram, яка була закинута в шухляді, на ній пише, що гарантія довічна за у мови її цілісності, та що дефект був спричинений на стадії виробництва, і головне мати папірець що засвідчує купівлю якого у мене немає. Тож, як мені бути? мені тяжко уявити що я зносив картку, весь її життєвий цикл за півтора місяця.
  Тест програмою h2testw
  Від тоді я не наважився на покупки в мережі мобіманії, таке сталось у перше за багато років відвідин тієї гарної мережі магазинів.

догори