Bluetooth гарнітура Plantronics Voyager Legend + case (з чохлом) (89880-01)

(офіційна гарантія)
Код товару: 3005000161
Ціна формується
Офіційна гарантія
Обмін або повернення товару протягом 14 днів
Характеристики
Стерео / Моно Моно
Вага 18 г
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Всі характеристики

Легкість і інтуїтивність

Технологія Smart Sensor визначає момент, коли ви одягаєте гарнітуру, що дозволяє відповідати на дзвінок, не натискаючи на клавішу. Якщо ж гарнітура вже надіта, Voyager Legend сповіщає про вхідний дзвінок і чекає команди "Answer" ( "Відповісти") або "Ignore" ( "Відхилити"). Просто натисніть кнопку голосових команд і попросіть перевірити рівень заряду акумулятора, стан підключення і т.д. Такий високий рівень технологій дозволяє назвати Voyager Legend дійсно інтелектуальної гарнітурою Bluetooth.

Захист від вологи

Гарнітура Voyager Legend готова працювати так само ретельно, як і ви, і не боїться дощу, поту або випадково пролитої кави. Технологія P2i захищає гарнітури Voyager Legend від поту і вологи. В процесі виробництва на гарнітуру наноситься невидиме нанопокриття, що забезпечує водовідштовхувальні властивості, завдяки чому гарнітура працює ще більш надійно в будь-яких умовах.

Інтелектуальне перенаправлення викликів

Інтелектуальна функція спрямовує дзвінки на телефон або гарнітуру, призупиняє відтворення музики під час вхідних дзвінків, а також дозволяє відповісти на виклик, просто одягнувши гарнітуру на вухо.

Чіткий звук

Мультимікрофони оптимізують звучання голосу і максимально скорочують шум, що виникає при вітрі, пересуванні або фонових звуках.

Оповіщення про вхідний дзвінок і голосові команди

Повідомляє ім'я абонента і дозволяє прийняти виклик за допомогою голосової команди '' answer '' ( "відповісти") або відхилити його за допомогою команди "ignore" ( "відхилити"). Просто скажіть "answer" ( "відповісти"), щоб прийняти виклик. Натисніть кнопку голосових команд, щоб перевірити рівень заряду акумулятора і стан підключення, або наберіть службу Vocalyst, щоб прослухати повідомлення електронної пошти, новини і багато чого іншого.

Додаток Find MyHeadset для Android допомагає визначити місце знаходження вашої гарнітури

Надішліть запит на сигнал, щоб почути його, якщо гарнітура знаходиться поблизу, або відстежити місце останнього використання гарнітури на карті за допомогою функції BackTrack. Якщо ви використовуєте ОС Android 3.0 або більш пізньої версії, індикатор заряду батареї буде відображатися на екрані, в панелі повідомлень.

Особливості

Профілі Bluetooth: A2DP і AVRCP
Технологія Multipoint
Широкосмугова передача сигналу
Технологія WindSmart - трирівневий захист від вітру
Технологія SoundGuard для захисту слуху від різких звукових коливань
Літієво-полімерний акумулятор
Зарядка: USB

Комплект поставки

Гарнітура
Магнітний USB кабель
Зарядний пристрій від 100-240 В
Зарядний пристрій від 12 В
Амбушюри
Інструкція

Стерео / Моно Моно
Вага 18 г
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Залишити відгук

догори