Планшети

По Вашому запиту не знайдено жодного товару.

Планшет – це багатофункціональний пристрій, який нагадує мобільний телефон та комп’ютер водночас. Їхня зростаюча популярність обумовлена не лише можливостями застосування, а й неабиякою зручністю – вони легкі та тонкі, тому їх можна носити весь час із собою чи брати у подорож. За допомогою планшетів можна переглядати чи створювати відеоконтент та фотографії, блукати просторами Інтернету, грати у ігри, встановлювати різноманітні програми чи додатки, працювати із документами та багато іншого. Часто такі гаджети можуть виконувати і функцію телефонів – це моделі із підтримкою сім карти, які дозволяють здійснювати дзвінки.

Хоча різниця між сучасними планшетами та смартфонами не надто велика, та перші володіють значною перевагою – значно більшим екраном, що забезпечує більший комфорт у користуванні.

Також варто відмітити планшети-трансформери, вони вирізняються тим, що володіють зйомною клавіатурою, яку за необхідності можна від’єднати. Купити планшети трансформери варто людям, які зазвичай набирають багато тексту, та не готові жертвувати легкістю планшетів на користь ноутбуків.

Асортимент планшетів у інтернет магазині МобіМанія

У каталозі інтернет магазину можна обрати такі планшети:

  • трансформери;
  • із підтримкою 3g чи 4g;
  • бюджетні моделі;
  • 7, 8, 10 чи більше дюймів;
  • від різних виробників – Samsung, Huawei, Lenovo, Pixus та інші.

Серед чималого вибору кожен знайде варіант для себе – для ігор, для роботи із документами, для виходу в Інтернет чи для будь-яких інших цілей.Також у нас можна підібрати необхідні аксесуари до планшетів – чохли, захисне скло, клавіатуру тощо.

Як купити планшет у МобіМанії

Для того, щоб купити планшет у інтернет-магазині, оберіть потрібну модель із представлених. Знайти потрібне Вам допоможе зручна фільтрація з лівого боку на сторінці. Після здійснення вибору, додайте товар у кошик та заповніть необхідні дані.

Замовити планшет можуть мешканці не лише Львова чи Києва, а й усієї території України – доставка здійснюється популярними кур’єрськими службами. Детальніше про умови доставки та оплати можна дізнатись на сторінках сайту.

догори