TP-Link Бездротовий USB-адаптер TL-WN725N

(офіційна гарантія)
Код товару: 5009000040
199 грн.

Замовити в один клік

Характеристики
Wi-Fi мережа IEEE 802.11 b/g/n
Тип антени Вбудованна
Наявність USB порта Немає
Розмір 18,6 x 15 x 7,1 мм
Вага 2,1 г (Без упаковки)
Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Всі характеристики

Застосування

 150 Мбіт / с бездротової USB-адаптер Nano серії N TL-WN725N дозволяє підключити ваш комп'ютер або ноутбук до бездротової мережі на швидкості до 150 Мбіт / с. Цей мініатюрний адаптер розроблений так, щоб бути максимально зручним в подорожі і вдома: підключивши пристрій до порту USB ноутбука, ви можете залишити його там. Адаптер легко налаштовується і оснащений розширеними функціями захисту бездротового з'єднання.

Мініатюрний дизайн – під’єднайте і забудьте

 Завдяки мініатюрному дизайну ви можете підключити nano адаптер до порту USB і залишити його там. Немає необхідності турбуватися про те, що доступ до сусіднього порту USB буде заблокований і що адаптер може впасти при переміщенні комп'ютера.

Швидкість бездротової передачі даних 150 Мбіт /с - стабільне бездротове підключення

 TL-WN725N підтримує стандарти 802.11 b / g / n і забезпечує надійне підключення по бездротовій мережі на швидкості до 150 Мбіт / с, гарантуючи безперебійну роботу таких додатків, як онлайн-ігри і передача потокового відео. 

Підтримка WPA / WPA2 шифрування - розширені можливості захисту

 На сьогоднішній день технологія WEP вже не є найбільш надійним захистом для даних, переданих по бездротовій мережі. Адаптер TL-WN725N підтримує технології шифрування WPA / WPA2, розроблені виробничої групою об'єднання WI-FI Alliance ™ для підвищення рівня безпеки бездротових мереж.

Спеціальна утиліта для простого налаштування

 У комплекті з TL-WN725N ви отримаєте компакт-диск з утилітою на 14 мовах, завдяки якій ви зможете встановити необхідне програмне забезпечення для вашого адаптера, налаштувати бездротову мережу і її захист. Дана функція дуже зручна й проста у використанні, так що навіть недосвідчені користувачі зможуть легко виконати настройку своєї мережі.

Wi-Fi мережа IEEE 802.11 b/g/n
Тип антени Вбудованна
Наявність USB порта Немає
Розмір 18,6 x 15 x 7,1 мм
Вага 2,1 г (Без упаковки)
Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Залишити відгук

догори